A Voiz és a hangoskönyvek bűvöletében
Sziasztok! :) A Könyvhét óta a Voiz és a hangoskönyvek bűvöletében élek, hiszen sikerült akkor szert tennem egy 44 napos könyvheti próbaidőszakra. Mondanom sem kell, hogy állandó Voiz hallgató leszek, mert új hobbim, a hímzés mellett tökéletes kikapcsolódás a hangoskönyv hallgatás. Ráadásul hangoskönyvként olyan történeteket is meghallgatok, amiket igazából sosem olvastam volna el, mert úgy vagyok vele: meghallgatni ráérek. Ebben a bejegyzésemben az eddig meghallgatott könyvekről hozok véleményeket: 1. Agatha Christie - Nyáresti borzongások Jó kis nyári/nyáron játszódó AC válogatás volt ez, amit másodiknak töltöttem le a 44 napos, ingyenes Voiz próba alkalmazásba. Esténként, lefekvés előtt és a vonaton hallgattam. Csankó Zoltán előadása nagyon jó, ismertem már a stílusát a hasonló nyári tematikát követő Gyilkosság a Paradicsomban hangoskönyvből. Ezeket a novellákat már milliószor olvastam, ...