Ebben a bankban mindenki tolvaj és A Strawberry Patch palacsintázó - ajánló
Sziasztok! :)
Íme:
1. Benjamin Stevenson - Ebben a bankban mindenki tolvaj
Számomra ez volt eddig Ernest legkevésbé tetsző története, de még így is bőven tetszett, szóval elégedetten adom érte a négy csillagot. :)
Nekem kicsit túl volt nyújtva, túlságosan is meg volt bonyolítva, amit mondjuk ilyen melegben szívesen olvastam volna, szóval lehet, hogy simán csak bennem van a hiba, hogy ez most kevésbé tetszett, mint az eddigiek.
A szerző még most is sziporkázik, hiszen mindent áthat a sajátos humor, ami sokszor mosolygásra késztetett.
Ernest igen peches, folyton történik vele valami, de nekünk olvasóknak ez pont így jó. A való életben egy ilyen ember szerintem már nem is élne, mert annyi balszerencse, baleset és gyilkossági kísérlet érte már.
Ebben a történetben tényleg mindenki tolvaj, a cím spoileres. A sztori nem árul zsákbamacskát, no de ezt már tudjuk, mi, akik olvastuk az eddigi részeket.
Egyébként önállóan is olvasható, simán odaadnám bárki kezébe, még azokéba is, akik most ismerkednének a sorozattal.
Az biztos, hogy fordulatos volt, csavaros és igen meglepő, de ismétlem: nekem már tényleg kicsit túl volt bonyolítva. Ennyi hibát találtam benne.
Ám még így is friss tudott maradni.
Üde színfolt ez a sorozat a krimi, de főleg a cozy mystery palettán.
Most már tényleg követelem, hogy a következő felvonás az esküvőn játszódjon! Úgy érzem, hogy az egy igen nagy, kihagyott ziccer lenne, ha nem így történne…
2. Laurie Gilmore - A Strawberry Patch palacsintázó
Igazából hangoskönyvként hallgattam, de rájöttem, hogy ha úgy jelölöm be, akkor nem számolja az oldalakat, szóval most már ha hangoskönyvet fogok hallgatni, akkor is tényleges könyvként jelölöm.
Tudom csalás, de nem érdekel. :)
Ez a kötet egyébként fizikai példányban is megvan nekem és tavaly eldöntöttem, hogy addig nem olvasom a negyedik részt, amíg a harmadik meg nem jelenik.
Remélem meg fog majd jelenni, mert jó lenne azt is olvasni, meg persze a folytatásokat is.
Kis könnyed, egyszerű, de nagyszerű történet, semmi extra csavar, csak sok romantika, sok erotika és szuper hangulat.
Tatár Bianka felolvasása eleinte nem igazán tetszett. Olyan nehézkesnek éreztem, ám aztán megbarátkoztam vele.
Egyébként is szeretem a grumpy-sunshine trope-ot, szóval jó volt ez is. Mindkét főszereplőt kedveltem és ez a tiltott dolog még jobban emelt a sztori színvonalán.
Kedvet is kaptam, hogy mostanában több romantikus könyvet olvassak.



.jpg)

Megjegyzések
Megjegyzés küldése